Op de foto: een mobiele ledtotem aan de Aldi in Nossegem.
Vlaams-Brabant is onze thuisprovincie. Vanuit Opwijk leveren we ledschermen in Leuven, Asse, Tienen, Zaventem en alle gemeenten daartussen. Je huurt een scherm voor een evenement of koopt er een voor je zaak. Wij plaatsen het, jij past de beelden aan wanneer je wil.
Een kermis in Halle, een beurs in Leuven of een winkelopening in Vilvoorde? Een mobiel scherm op aanhangwagen of totem valt meteen op bij bezoekers en voorbijgangers. Er zijn formaten van 2,5, 5 en 8 m², en het scherm draait 360°.
Voor een dag tot enkele maanden huur je met Maxrent of Maxflex. Blijft het scherm een jaar of langer staan, kies dan voor Maxfix.
Gemeenten, winkels en sportclubs in Vlaams-Brabant kiezen voor een vast scherm dat elke dag informeert. Bijvoorbeeld een ledscherm op vaste totem op het dorpsplein, een outdoor ledwall aan je gevel of een indoor ledwall in je winkel. Nieuw of refurbished.
Je koopt met Maxsale of least met Maxlease.
In Vlaams-Brabant zijn onze schermen elke dag aan het werk. Dicht bij huis werken we voor bedrijven, winkels, supermarktketens en gemeenten die een scherm willen dat werkt, van de eerste dag tot de laatste.
Opwijk
De gemeente Opwijk verving haar oude infoborden door ledschermen van Maxled. Inwoners zien er het nieuws en de activiteiten van hun gemeente.
Wezembeek-Oppem
Op de parking van Delhaize in Wezembeek-Oppem kondigt een ledscherm op totem van 8 m² de acties en evenementen van de winkel aan.
Tienen
Langs de weg bij Profile in Tienen staat een ledscherm op aanhangwagen. Profile koos nationaal voor de schermen van Maxled.
Haacht
In de showroom van De Sutter Naturally in Haacht hangt een indoor ledwall van Maxled. De ledwall is op maat gemaakt en toont beelden van hun realisaties.
Ook Delhaize in Asse en Kraainem, en Bri & Co in Kampenhout kozen voor Maxled. Tijdens het EK voetbal stonden onze schermen in de fanzone van Opwijk en bij Delhaize in Ternat.
In Vlaams-Brabant staan onze schermen al in Opwijk, Nossegem, Tienen, Haacht, Asse, Kraainem, Wezembeek-Oppem, Kampenhout en Ternat. Leuven, Vilvoorde, Halle, Aarschot of Diest? Ook daar zijn we snel. Voor een winkelopening, een promotieactie, een werf of een vaste plek aan je gebouw: wij brengen het scherm en installeren het.
Gemeenten gebruiken onze schermen als digitaal infobord, zoals in Opwijk. Supermarkten en winkelketens zetten een mobiele totem in bij openingen en promoties, zoals Aldi in Nossegem en Profile in Tienen. Ook bedrijven langs de Ring en de E40 tonen hun boodschap op een scherm aan het verkeer dat passeert.
Zet een mobiel scherm een maand lang aan je winkel, bedrijf of club. Wij plaatsen het en halen het weer op, en jij beheert de inhoud zelf. Zo begon ook Aldi: na één testmaand in Nossegem tekende de keten een contract van twee jaar.
De testmaand is 100% gratis wanneer je nadien kiest voor een langetermijnsamenwerking met Maxled (kopen, huren of leasen). Beslis je om niet verder te gaan, dan wordt de testmaand gefactureerd aan het gewone huurtarief en halen we het scherm weer op. Verzekering is niet inbegrepen tijdens de testmaand. Vaste totems, ledwalls, LED-displays en LED-posters komen niet in aanmerking.
Ja. Vanuit Opwijk rijden we naar elke gemeente in Vlaams-Brabant, van Halle en het Pajottenland tot Aarschot, Diest en het Hageland.
Ja. De gemeente Opwijk verving haar infoborden door ledschermen van Maxled. Ook voor een gemeentelijk evenement of een fanzone kan je bij ons huren.
Voor een winkelingang volstaat 2,5 m². Op een plein, een sportterrein of langs een drukke weg kies je 5 of 8 m².
Bij verhuur betaal je de factuur 30 dagen na factuurdatum. Bij verkoop 50% bij bestelling en 50% voor levering.
We zitten om de hoek. Bel +32 52 50 65 20 of vraag online je offerte aan en je krijgt snel een voorstel.

Nieuwe LED-schermen, slechts één maand gebruikt voor de uitzending van voetbalwedstrijden. Inclusief 5 jaar Maxled-garantie. Mobiele aanhangwagens en totems vanaf € 25.155. Beperkte voorraad.
Vraag mijn offerte aanSnel antwoord · Beperkte voorraad
Écrans neufs, utilisés un seul mois pour la diffusion des matchs. Garantie Maxled de 5 ans. Remorques et totems mobiles dès 25 155 €. Stock limité.
Demander mon devisRéponse rapide · Stock limité
Hoe spreek je een stadion met een capaciteit van 21 000 toeschouwers aan? Dat doe je met een ledscherm van 40m². Of neem er meteen twee…
RSC Anderlecht gaf ons de opportuniteit om het Lotto Park te upgraden met twee van deze reuzen met een P10 pixel pitch, in een jasje van paars-wit.
Welke opties heeft dit scherm:
VUB koos voor de jongste telg uit ons led-aanbod. Deze tweewielige aanhangwagen heeft een ledscherm van 2,5m² met een pixel pitch van 6mm. Daarna opteerden ze voor nog 2 trailers op maat van 4,5m², met een pixel pitch van maar liefst 4mm.
Als je op zoek bent naar de nieuwste en meest opvallende reclamepanelen, dan hoeft je niet verder te zoeken dan onze eigen gemeente. In 2022 hebben we namelijk de oude reclameborden die langs de belangrijkste invalswegen van de gemeente stonden, vervangen door 6 nieuwe vaste LED-totems.
Deze moderne LED-totems zijn niet alleen een upgrade ten opzichte van de oude borden, maar bieden ook vele voordelen voor adverteerders. Met hun heldere en dynamische displays trekken deze totems zeker de aandacht van voorbijgangers en automobilisten, wat de gemeente de nodige exposure kan opleveren.
Q8 heeft de weg van digitalisering bij hun shops gevonden! Een opening, vernieuwing, verbouwing, wordt steeds tijdig en duidelijk aangekondigd met de mobiele ledschermen van Maxled!
Maxled helpt Bon’Ap met de uitbreiding van het merk Bon’Ap, de maaltijdwinkel met vertrouwde Buurtslager-producten. Je komt ze tegenwoordig overal tegen en het aantal winkels blijft maar groeien. Zo zijn er ondertussen al 38 winkels verspreid over heel Vlaanderen! Onze mobiele ledtotems helpen bij: